Reklama
Dzień Ziemi 2011

altalt

Przygotowanie i obsługa stoiska promocyjnego Ligi Ochrony Przyrody z okazji Dnia Ziemi 2011 dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 4.750,00 zł.

 
Niezapominajka znakiem jakości naszej postawy wobec przyrody i zrównoważonego rozwoju

Zadanie w ramach programu "Edukacja ekologiczna na rzecz środowiska naturalnego" realizowane przez Zarząd Okręgu LOP w Radomiu.

Więcej…
 
Więcej drzew dzięki Tobie

alt

W ramach projektu „Więcej drzew dzięki Tobie” Liga Ochrony Przyrody posadziła 100 tysięcy drzew. Zostały one posadzone na terenie Nadleśnictwa Żednia (woj.podlaskie) zgodnie z programem zwiększania lesistości kraju.

Więcej…
 
Dodawanie pliku do pobrania

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 
Zielone światło dla edukacji ekologicznej

projekty-zielone-swiatlo

Zarząd Główny Ligii Ochrony Przyrody informuje, że od września 2010 roku realizuje projekt "Zielone światło dla edukacji ekologicznej" Projekt jest finansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.Głównym odbiorcą kampanii są przede wszystkim nauczyciele nauczania początkowego oraz edukatorzy (m.in. opiekunowie kół Ligi Ochrony Przyrody, którzy działalność społeczną łączą z pracą zawodową w placówkach oświatowych). Kampania ma być wsparciem merytorycznym do prowadzenia przez nauczycieli i edukatorów zajęć edukacji ekologicznej. Odbiorcą pośrednim będą również dzieci i młodzież szkolna, która dzięki projektowi będzie aktywnie edukowana w zakresie ekologii (korzystała będzie również z dodatków edukacyjnych wykonanych w ramach projektu; do uczniów adresowany jest również konkurs).

Więcej…
 
Strona 4 z 6