Reklama
Zwiększenie kompetencji mieszkańców obszarów Natura 2000 odnośnie prac ZLW w ramach przygotowania PZO

altfot. Darrel Birkett CC BY 2.0

Głównym celem projektu jest wzmocnienie kompetencji mieszkańców obszarów Natura 2000 w zakresie gotowości do uczestniczenia w pracach Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW) w ramach przygotowania Planów Zadań Ochronnych (PZO) dla obszarów Natura 2000 lub do zgłaszania uwag w ramach procesu konsultacji społecznych za pośrednictwem Platformy Informacyjno-Komunikacyjnej.

.alt

Więcej…
 
Więcej drzew dzięki Tobie 2013

alt

Zakończyliśmy realizację trzeciej edycji projektu „Więcej drzew dzięki Tobie”. W ramach projektu Liga Ochrony Przyrody posadziła 101 tysięcy drzew. Zostały one posadzone na terenie Nadleśnictwa Szubin  (woj. kujawsko-pomorskie) zgodnie z programem zwiększania lesistości kraju.

Projekt realizowany jest przy współpracy z Fundacją Kronenberga, a finansowany przez bank Citi Handlowy.

Również Ty możesz przyczynić się do zwiększenia lesistości naszego kraju zakładając konto w banku i przechodząc na elektroniczny wyciąg bankowy!!!

Więcej…
 
Odkrywamy Przyrodnicze Skarby Mazowsza

alt

 

W roku szkolnym 2012/2013 Liga Ochrony Przyrody zrealizowała projekt edukacyjny pt. Odkrywamy Przyrodnicze Skarby Mazowsza.

Projekt został zrealizowany w ramach współpracy z Fundacją PZU.

alt

Więcej…
 
Dzień Ziemi 2012

alt

 

Przygotowanie i obsługa stoiska promocyjnego Ligi Ochrony Przyrody z okazji Dnia Ziemi 2012 dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 6.000,00 zł

alt

 
Więcej drzew dzięki Tobie 2012

alt

 

30.06.2012 roku zakończyła się druga edycja projektu „Więcej drzew dzięki Tobie”.        W ramach projektu Liga Ochrony Przyrody posadziła 100 tysięcy drzew. Zostały one posadzone na terenie Nadleśnictwa Bielsko  (woj. śląskie) zgodnie z programem zwiększania lesistości kraju.

Projekt realizowany jest przy współpracy z Fundacją Kronenberga, a finansowany przez bank Citi Handlowy. Best site where you can buy Accutane online no prescription from viagrame24rx.com

Również Ty możesz przyczynić się do zwiększenia lesistości naszego kraju zakładając konto w banku i przechodząc na elektroniczny wyciąg bankowy!!!

Więcej…
 
Strona 3 z 6