Reklama
Informacja dla Szkolnych Kół LOP z Okręgu Beskidzkiego

Informacja dla Szkolnych Kół LOP należących do Okręgu Beskidzkiego LOP z siedzibą w Bielsku-Białej

15 czerwca 2013 roku Zarząd Główny LOP podjął uchwałę o likwidacji Zarządu Okręgu Beskidzkiego LOP.

Opiekunowie Szkolnych Kół LOP należących do Okręgu Beskidziego z terenu Województwa Małopolskiego proszeni są o kontakt z Zarządem Okręgu LOP w Krakowie.  Koła potwierdzają swoją wolę kontynuacji pracy w ramach LOP przesyłając listę członków Koła Szkolnego z akceptacją dyrektora szkoły, duplikat deklaracji członkowskiej LOP - Opiekuna Szkolnego Koła, kopię dokumentu wpłaty skladki członkowskiej do kasy (lub na konto) Zarządu Okręgu Beskidzkiego LOP lub na konto Zarządu Okręgu LOP w Krakowie.

INFORMUJEMY

 • Minimalna wysokość składek członkowskich wynosi rocznie: 24,00 zł. – członkowie dorośli pracujący; 12,00 zł. – emeryci, renciści, bezrobotni, studenci;  4,00 zł. – młodzież szkół ponadgimnazjalnych; 2,00 zł. – dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna. Można zadeklarować składkę większą.

      Składki prosimy wpłacać na konto nr: PKO BP I Oddział  Kraków

      Nr 79 1020 2892 0000 5102 0119 4315.

      Listę członków koła, którzy opłacili składki prosimy przesyłać na adres:

      Liga Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu w Krakowie, al. J. Słowackiego 17A, 31-159 Kraków.

 • Zarząd Okręgu LOP w Krakowie posiada fax i skrzynkę głosową z numerem telefonu (012) 63-05-294 oraz adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   za pomocą których można przesyłać wiadomości.

Opiekunowie Szkolnych Kół LOP należących do Okręgu Beskidzkiego z terenu Województwa Śląskiego proszeni są o kontakt z Zarządem Okręgu LOP w Katowicach.

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej