Reklama
Nagrodzeni w IV edycji konkursu LOP kontra elektrośmieci

alt

IV edycja konkursu LOP kontra elektrośmieci za nami. Najbardziej aktywnym Placówkom przyznaliśmy wyróżnienia i medale.

 

Dziękujemy wszystkim Szkołom za wspólny wkład w ochronę środowiska.

 

Medale Ligi Ochrony Przyrody "ZA ZASŁUGI DLA OCHRONY PRZYRODY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA" otrzymały:

1. Gimnazjum nr 1 w Szczytnie, ul. Kasprowicza 1, 12-100 Szczytno

2. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie, ul. Królewska 5, 77-310 Debrzno

3. Salezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim, 05-300 Mińsk Mazowiecki

4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli, ul. Wojska Polskiego 106, 67-100 Nowa Sól

5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim, ul. Seminaryjna 2, 78-500 Drawsko Pomorskie

6. Zespół Szkół w Oleszycach, ul. Zielona 1, 37-630 Oleszyce

7. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach, ul. Szkolna 3, 08-300 Sokołów Podlaski

8. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniu, Dobrzyń 35, 49-312 Szydłowice

9. Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Szymanowskiego 19, 47-206 Kędzierzyn-Koźle

10. Zespół Szkół w Marzęcicach, ul. Szkolna 21, 13-306 Kurzętnik

 

Wyróżnione zostały:

1. Katolickie Przedszkole Niepubliczne "Ochronka", ul. Stara Kolonia 9, 47-133 Jemielnica

2. Zespół Edukacyjny Przedszkole nr 3 z Oddziałem Zamiejscowym w Bukowcu, ul. Długa 102, 66-300 Międzyrzecz

3. Szkoła Podstawowa im. Ofiar Pacyfikacji Brodziszewa 1939 r. w Brodziszewie, ul. Szkolna 1, 64-500 Szamotuły

4. Szkoła Podstawowa w Stykowie, Styków 318, 36-060 Głogów Młp.

5. Zespół Placówek Oświatowych w Starym Baznowie, Stary Baznów 136, 08-500 Ryki

6. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczyh w Trzebieży, ul. WOP 10, 72-020 Trzebież

7. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy, ul. Korczaka 1, 76-231 Damnica

8. Szkoła Podstawowa w Polkowskiem, Polkowskie 52, 46-146 Domaszowice

9. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzeboszowicach, Trzeboszowice 89, 48-370 Paczków

10. Zespół Szkół Specjalnych przy SOSW w Głubczycach, ul. Raciborska 19, 48-100 Głubczyce

11. Przedszkole Miejskie nr 2 w Olsztynie, ul. Rybaki 26

12. Publiczne Gimnazjum w Woli Ocieckiej, Wola Ociecka 114, 39-104 Ocieka

13. Szkoła Podstawowa w Drągowinie, ul. Lipowa 24, 66-010 Drągowina

14. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Gogolinie, ul. Krapkowicka 141, 47-320 Gogolin