Reklama
Urząd Miasta Warszawy poszukuje wolontariuszy

altZOSTAŃ klimaTYcznym WOLONTARIUSZEM! w projekcie edukacyjno – informacyjnym

ZOSTAŃ klimaTYcznym WOLONTARIUSZEM! w projekcie edukacyjno – informacyjnym „Zielony Klimat”. KlimaTYczny WOLONTARIAT! jest częścią kampanii edukacyjno - informacyjnej „Zielony Klimat”, realizowanej przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. Projekt zakłada kompleksową edukację ekologiczną mieszkańców stolicy oraz osób przebywających w mieście w związku z organizacją w dniach 11-22 listopada 2013 roku w Warszawie globalnego forum poświęconego światowej polityce klimatycznej - COP 19.

Więcej informacji TUTAJ

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej