Reklama
Zarząd Okręgu LOP w Krakowie zaprasza

Zapraszamy serdecznie Opiekunów Szkolnych Kół Ligi Ochrony Przyrody działających w Okręgu Krakowskim LOP na wycieczkę szkoleniowo-integracyjną do lasów Nadleśnictwa Dębica. Wycieczka odbędzie się we wtorek 20 sierpnia 2013 r.            

W czasie wycieczki chcielibyśmy zapoznać uczestników z przyrodą borów położonych na Wysoczyźnie Sandomierskiej i lasów mieszanych Pogórza Środkowo-Beskidzkiego,  z wybranym rezerwatem i ścieżką przyrodniczą. Planujemy także spotkanie z pracownikiem Nadleśnictwa, który mógłby nas zapoznać ze specyfiką gospodarki leśnej na tym terenie.

Przyjazd do Dębicy planujemy około godziny 9:30. Po drodze zatrzymujemy się w Tarnowie w celu zabrania członków Ligi z Tarnowa i okolic (były Okręg LOP w Tarnowie). Zbiórka uczestników w Tarnowie przy Starym Cmentarzu ul. Narutowicza, odjazd o godz. 9:00

Z tego powodu z Krakowa musimy wyjechać o godzinie  7:30.

Zbiórka uczestników na parkingu w rejonie Uzdrowiska im. Matecznego i stacji paliw dla samochodów.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wycieczce telefonicznie u kolegi Kazimierza Stanka, nr telefonu: 12/412-98-84, pocztą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zostawić wiadomość w skrzynce głosowej (podając nr swojego telefonu) pod nr: 12/63-05-294 w terminie do 03.08. 2013 r.

Liga Ochrony Przyrody,

Zarząd Okręgu w Krakowie,

 al. J. Słowackiego 17A,

 31-159 Kraków,

 telefon: 12/63-05-294

 

Ps. Gorąco polecamy zapoznanie się ze stroną: http://debica24.eu/s/nadlesnictwo-debica gdzie można się zapoznać z najciekawszymi miejscami w Nadleśnictwie Dębica

 

 

 

 

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej