Reklama
posiedzenie plenarne ZG LOP

Posiedzenie plenarne Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody odbędzie się 15 czerwca 2013 roku.

W imieniu Prezydium ZG LOP uprzejmie zapraszamy członków Zarządu Głównego na posiedzenie plenarne ZG LOP.

Posiedzenie odbędzie sie w sobotę, 15 czerwca w Centrum Konferencyjno-Bankietowym, sala balowa-księżycowa, I piętro, ul. Kopernika 30, 00-366 Warszawa. Początek o godz. 10:30. Przewidywana godzina zakończenia obrad - 15:30-16:00

Materiały zostaną wysłane do członków Zarządu Głównego pocztą.

 

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej