Reklama
Lista laureatów XXVI edycji Konkursu „Mój Las” 2012/2013

Organizowanego wspólnie przez Ligę Ochrony Przyrody oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa

 

 

 

Kategoria I

temat: „Czy mogę powiedzieć o sobie - jestem przyjacielem lasu”

 

 

I nagroda

 
   
Kaja KOŚCIELNA Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Skierniewicach
Lena KUBIK Opiekun pracy Pani Ewa Szyszczyńska
  .

II nagroda

 
   
Wiktoria DRZAŁ Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w Pustkowie
Rafał MATYKA Opiekun pracy Pani Dorota Miszczak
   

Dwie równorzędne III nagrody   

 
Karolina BUDZIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 3 im Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim
Oliwia GAJEWSKA                            Opiekunki  pracy Panie: Beata Minta, Danuta Wawrzyniak, Małgorzata Garlińska      
   
Weronika KĘPIŃSKA Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
Małgorzata KOTECKA Opiekun pracy Pani Monika Lal
   

Wyróżnienia

 
   
Weronika WITKOWSKA Szkoła Podstawowa im. Kornela   Makuszyńskiego w Borkach
Zuzanna WOJTALEWICZ Opiekun pracy Pani Elżbieta Różycka
   
   
Emilia SZPARAG Szkoła Podstawowa im. E. Estkowskiego w Kostrzynie Wielkopolskim
Alicja KACZOROWSKA Opiekun pracy Pani Krystyna Macioszek

 

 

Kategoria II

temat: „Jak realizujesz hasło CZYSTY LAS”

 

Dwie równorzędne I nagrody

 
Adrian CZACHOROWSKI Szkoła Podstawowa nr 1 w  Płocku
Damian PIKULSKI Opiekun pracy Pani Barbara Dymek
   
   
Katarzyna BŁACHNIO Zespół placówek Oświatowych w Swatach
Julia KUŹLIK Opiekun pracy Pani Edyta Daniluk
   

II nagroda

 
   
Agnieszka AMROZY Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Sikorzu
Kinga TOMASZEWSKA Opiekun pracy Pani Elwira Koprowicz
   

Dwie równorzędne III nagrody

 
   
Emilia DULAK Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy we Wrocławiu
Anna POLAŃSKA Opiekun pracy Pani Jolanta Michalec
   
Filip JEMIOŁO Szkoła Podstawowa nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Kolbuszowej
Przemysław STARZEC Opiekun pracy Pani Lidia Wiktor
   

 

  

Kategoria III

temat: „Las w malarstwie i literaturze”

     

Dwie równorzędne I nagrody

 
                                                                 
Anna JASZUK Gimnazjum im. Jana Pawła II w Puchaczowie
  Opiekun pracy Pani Celina Michalska
   
   
Karolina MARKUSIEWICZ Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kolbuszowej
  Opiekun pracy Pani Dorota Markusiewicz

Dwie równorzędne II nagrody

 
   
Joanna NOWAK Gimnazjum nr 6 im. prof. Władysława Szafera w Płocku
  Opiekun pracy Pani Beata Kowalska
   
Katarzyna TWARDOWSKA Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Wilczej Woli
  Opiekun pracy Pani Elżbieta Łubgan-Sołtyska
   

III nagroda                                                           

 
   
Jan WESOŁOWSKI Publiczne Gimnazjum nr 2 Sportowe w Tarnowskich Górach
  Opiekun pracy Pani Barbara Żelazny
   

 

 

Kategoria IV

temat: „Wielofunkcyjna gospodarka leśna w lasach mojego regionu”

 

I nagroda                                   

 
   
Wioletta BAŃKA Technikum Geodezyjne przy Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej
  Opiekun pracy Pani Elżbieta Gut
   

II nagroda

 
   
Iga ŻUKOWSKA Liceum Ogólnokształcące im. Marii Sadzewiczowej w Łochowie
  Opiekun pracy Pani Jolanta Stanicka
   

III nagroda                          

       
   
Roksana BYSZEWSKA VI Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty-Połczyńskiego w Tucholi
  Opiekun pracy Pani Adrianna Nowakowska
   

Wyróżnienia

 
   
Patrycja DERUŚ I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. St. Staszica w Wysokiem
  Opiekun pracy Pani Edyta Cywińska
   
   
Joanna RZESZUT I Technikum w Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
  Opiekun pracy Pani Bożena Twardowska