Reklama
Wydarzenia w Galerii Bunkier Sztuki

Na ciekawe wydarzenia, których celem jest zwrócenie uwagi na proekologiczne postawy społeczne i artystyczne zaprasza Galeria Bunkier Sztuki w Krakowie (04.04.2013 i 14.04.2013 r.)

Wydarzenia towarzyszą wystawie Cecylii Malik "Rezerwat Miasto". Ich celem jest zwrócenie uwagi na proekologiczne postawy społeczne i artystyczne.
Już w najbliższy czwartek, 04.04.2013 o godz. 18, odbędzie się panel dyskusyjny na temat symbiozy natury i kultury w mieście. W trakcie spotkania zajmiemy się analizą działań artystycznych uczących szacunku do natury oraz zastanowimy się wspólnie nad oddziaływaniem tych działań na ekologię. Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdą Państwo na Facebooku oraz na stronie www wydarzenia.
Zachęcamy także do wybrania się na wiosenną wycieczkę do Lasu Łęgowego w towarzystwie artystki Cecylii Malik oraz ornitologa dra Kazimierza Walasza. Spacer odbędzie się 14.04.2013 (niedziela) o godzinie 12 (więcej informacji TUTAJ)

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej