Reklama
Spacer LOP nad Wisłą 2 lutego 2013 roku

alt

Zarząd Stołeczny Ligi Ochrony Przyrody wraz z Praskim Kołem LOP zaprasza członków LOP oraz osoby zainteresowane na spacer nad Wisłą (odcinek od ul. Ratuszowej w stronę Białołęki).

Spacer odbędzie się w ramach programu „Poznajemy przyrodę naszego miasta”.

Lornetki i ciepła herbatka w termosie mile widziane… :)

Jeśli będzie leżał śnieg możliwa jest wersja spaceru „na biegówkach”.       

                          

Spotykamy się w sobotę 2 lutego 2013 r. o godz. 11:00 {bez względu na pogodę}. Koniec spotkania przewidziany jest około godziny 13-14 (w zależności od warunków pogodowych).

Miejsce zbiórki: wejście do Parku Praskiego od Al. Solidarności (pod dużym napisem ZOO)

 

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.: 690 048 437

 

czy wiesz, że w roku 2013 Liga Ochrony Przyrody będzie obchodzić 85 lecie istnienia?

 

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej