Reklama
Posiedzenie plenarne Zarządu Głównego LOP

Informacje dla Członków Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody dotyczące posiedzenia Zarządu Głównego LOP w dniu 26 stycznia 2013 r.

Szanowni Państwo,

 

W imieniu członków Prezydium Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody uprzejmie zapraszam na posiedzenie plenarne Zarządu Głównego LOP, które odbędzie się w sobotę, 26 stycznia 2013 r., o godz. 10:30 w pierwszym terminie i o godz. 11:00 w drugim terminie, w Centrum Konferencyjnym Wilcza w Warszawie, ul. Wilcza 9 (sala F, III piętro).

Z poważaniem

Prezes Zarządu Głównego

Ligi Ochrony Przyrody

dr inż. Ryszard Kapuściński

Mapa dojazdu TUTAJ.

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej