Reklama
Podsumowanie II edycji konkursu LOP kontra elektrośmieci

alt

W ramach organizowanej przez Ligę Ochrony Przyrody wspólnie z firmą recyklingową Serwisownia Sp. z o.o. II edycji konkursu ekologicznego „LOP kontra elektrośmieci” wyróżniliśmy  dwadzieścia Placówek, których wychowankowie zebrali najwięcej elektrośmieci (ilość zebranych elektrośmieci w przeliczeniu na jednego ucznia/dziecko w Placówce).

Oprócz nagród pieniężnych i rzeczowych, otrzymają one Medale Ligii Ochrony Przyrody „Za Zasługi dla Ochrony Przyrody i Kształtowania Środowiska”. 

Oto lista wyróżnionych:

1. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Dańce, Dańce 100, 22-220 Hanna

2. Szkoła Podstaowa nr 1 w Czerwiennem, Czerwienne 86, 34-407 Czerwienne

3. Przedszkole Publiczne w Kielczy, ul. ks. Wajdy 29, 46-126 Kielcza

4. Szkoła Podstawowa w Mazurach, Mazury 6, 19-411 Świętajno

5. Szkoła Podstawowa w Miastkowie Filia w Tarnowie, Tarnowo, ul. Szkolna 2, 18-413 Miastkowo

6. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Trzebieży, ul. WOP 10, 72-020 Trzebież

7. Liceum Ogólnokształcące z Litewskim Językiem Nauczania im. 11 marca w Puńsku, ul. 11 marca 16a, 16-515 Puńsk

8. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Raciborzu, ul. Tuwima 1, 47-400 Racibórz

9. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie, ul. Królewska 5, 77-310 Debrzno

10. Publiczne Gimnazjum w Kowalach Oleckich, ul. Witosa 6, 19-420 Kowale

11. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Niemienicach, Niemienice 95, 27-580 Sadowie

12. Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dzikowcu, Dzikowiec 95, 57-432 Dzikowiec

13. Szkoła Podstawowa w Starej Kakawie, Stara Kakawa 57, 62-872 Godziesze Małe

14. Zespół Edukacyjny Przedszkole nr 3 z Oddziałem Zamiejscowym w Bukowcu, ul. Długa 102, 66-300 Międzyrzecz

15. Przedszkole nr 31 w Gdańsku, ul. Krowoderska 8, 80-753 Gdańsk

16. Szkoła Podstawowa w Starym Zakrzewie, Stare Zakrzewo 15, 18-300 Zambrów

17. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku, ul. Zielona 1, 19-400 Olecko

18. Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszanach, Olszany 138, 58-150 Strzegom

19. Szkoła Podstawowa w Olszewce, Olszewka 24a, 07-402 Lelis

20. Szkoła Podstawowa w Wydrzu, Wydrze 259, 37-110 Żołynia

 

Dodatkowe nagrody książkowe w postaci albumów o tematyce przyrodniczej dla szkoły wywalczyli uczniowie: Gimnazjum nr 1 w Szczytnie, Zespołu Szkół w Chocianowie, Szkoły Podstawowej w Pucku, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie, Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku, Publicznego Gimnazjum w Kowalach Oleckich, Liceum Ogólnokształcącego z Litewskim Językiem Nauczania im. 11 marca w Puńsku, Zespołu Szkół w Bornem Sulinowie, Gminnego Przedszkola w Gołębiu, Szkoly Podstawowej nr 1 w Czerwiennem,  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szumowie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Dańce, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu, Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Nowym Mieście, Gimnazjum w Zespole Szkół w Bysławiu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Smołdzinie, Przedszkola Niepublicznego w Kielczy, Szkoły Podstawowej w Kolembrodach, Zespołu Szkół w Grodzisku, Gimnazjum nr 1 w Pelplinie

 

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konkursu!  (Więcej informacji wkrótce)