Reklama
Nowy link do bocianiej kamery w Kłopocie

alt

Zapraszamy do podglądania "naszych" boćków.

Linki do kamerek na stronie Muzeum Bociana Białego w Kłopocie

Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć z obrączkowania bocianów, w którym uczestniczyli członkowie LOP.

Muzeum Bociana Białego w Kłopocie to placówka powołana przez zielonogórski okręg Ligi Ochrony Przyrody. Gospodarzami Muzeum są współpracownicy LOP.

Badania na populacji bociana białego w Kłopocie prowadzi również Wydział Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej