Reklama
Wiadomości
Dzień Ziemi 2012

22 kwietnia  obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W roku 2012 świętujemy go w czasie Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi ogłoszonego przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Więcej…
 
Turniej przyrodniczy dla przedszkoli

altTradycją stają się w Toruniu „zmagania” dzieci w wieku przedszkolnym w Międzyprzedszkolnym Turnieju Przyrodniczym.

Więcej…
 
Podgląd na żywo z gniazda pustułek

altTowarzystwo Przyrodnicze "Bocian" uruchomiło przekaz na żywo z gniazda sokołów pustułek. Gniazdo znajduje się w okienku budynku w podwarszawskim Pruszkowie.

Więcej…
 
Strona 33 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej