Reklama
Wiadomości
Informacja dla Delegatów LOP na Nadzwyczajny Zjazd LOP

Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 października 2012 r. (sobota) w gmachu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, przy Placu Bankowym 3/5, sala 169, odbędzie się Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów LOP ws. zmian w Statucie LOP.

Więcej…
 
Biebrzańskie Sianokosy 2012 – zawody dla przyrody.

alt

25 sierpnia 2012 r. na Bagnie Ławka w Biebrzańskim Parku Narodowym odbyły się VII Mistrzostwa Europy XI Mistrzostwa Polski w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody, tak zwane Biebrzańskie Sianokosy.

Więcej…
 
Wrzesień w Kampinoskim Parku Narodowym

Zachęcamy do odwiedzenia Kampinoskiego Parku Narodowego. Warto zaplanować taką wycieczkę w 8 lub 14 dzień września.

Więcej…
 
Strona 29 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej