Reklama
Wiadomości
Fotorelacja z warsztatów w ramach projektu OPSM

alt

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z działań prowadzonych w ramach projektu Odkrywamy Przyrodnicze Skarby Mazowsza.

Więcej…
 
Relacja z warsztatów dla nauczycieli w Radomiu

alt

W ramach programu edukacyjno-wychowawczego Nasza Ziemia dla uśmiechu dzieci nie dla sterty śmieci 03.12.2012 r. w PPHU Radkom odbyły się zajęcia warsztatowe dla nauczycieli.

Więcej…
 
5 stycznia LOP zaprasza na noworoczny spacer nad Wisłą

alt

Zarząd Stołeczny Ligi Ochrony Przyrody wraz z Praskim Kołem LOP zaprasza członków LOP oraz osoby zainteresowane na noworoczny spacer nad Wisłą (odcinek od ul. Ratuszowej do mostu Poniatowskiego).

Lornetki i ciepła herbatka w termosie mile widziane… :)

Więcej…
 
Strona 26 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej