Reklama
Wiadomości
Odkrywamy Przyrodnicze Skarby Mazowsza zmiana w terminie nadsyłania artykułów

alt

Termin nadsyłania artykułów do numeru marcowego Przyrody Polskiej w ramach projektu Odkrywamy Przyrodnicze Skarby Mazowsza ulega wydłużeniu

Więcej…
 
Rozwiązanie testu dogrywki XXVIII OWE

Szyfr prawidłowych odpowiedzi dogrywki etapu podstawowego XXVIII Olimpiady  Wiedzy Ekologicznej

Więcej…
 
Informacje o działalności LOP w Radomiu

W dniu 14.12.2012r  w Ośrodku Leśnej Edukacji w Jedlni Letnisko odbyło się podsumowanie dwóch projektów  przeprowadzonych przez ZO LOP w Radomiu:

Więcej…
 
Strona 25 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej