Reklama
Wiadomości
Spacer LOP nad Wisłą 2 lutego 2013 roku

alt

Zarząd Stołeczny Ligi Ochrony Przyrody wraz z Praskim Kołem LOP zaprasza członków LOP oraz osoby zainteresowane na spacer nad Wisłą (odcinek od ul. Ratuszowej w stronę Białołęki).

Więcej…
 
Patrole konne LOP

alt

Od stycznia 2013 r. koło "Ćma" Ligi Ochrony Przyrody wprowadza patrole konne Sekcji Interwencyjnej koła.

Więcej…
 
Posiedzenie plenarne Zarządu Głównego LOP

Informacje dla Członków Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody dotyczące posiedzenia Zarządu Głównego LOP w dniu 26 stycznia 2013 r.

Więcej…
 
Strona 24 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej