Reklama
Wiadomości
Konferencja "Polska 2050 – węgiel a gospodarka niskoemisyjna"

14 lutego 2013 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się organizowana przez Koalicję Klimatyczną konferencja "Polska 2050 – węgiel a gospodarka niskoemisyjna".

Więcej…
 
Stypendium dla maturzystów

alt

VI edycja Stypendium Jolanty i Leszka Czarneckich dla zdolnych maturzystów

Więcej…
 
Apel do członków LOP

APEL DO PREZESÓW ZARZĄDÓW OKRĘGÓW, ZARZĄDÓW ODDZIAŁÓW, PRZEWODNICZACYCH KÓŁ, OPIEKUNÓW SZKOLNYCH KÓŁ, CZŁONKÓW LIGI OCHRONY PRZYRODY

Więcej…
 
Strona 23 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej