Reklama
Wiadomości
Kampinoski Park Narodowy zaprasza

alt

Kampinoski Park Narodowy zaprasza na uroczystości związane z 150 leciem bitwy pod Budą Zaborowską (14.04.2013 r.) oraz weekendową wycieczkę z pracownikiem Parku, której tematem przewodnim będzie Powstanie Styczniowe w Puszczy Kampinoskiej (13.04.2013 r.).

Więcej…
 
Wydarzenia w Galerii Bunkier Sztuki

Na ciekawe wydarzenia, których celem jest zwrócenie uwagi na proekologiczne postawy społeczne i artystyczne zaprasza Galeria Bunkier Sztuki w Krakowie (04.04.2013 i 14.04.2013 r.)

Więcej…
 
Zbliżają się kolejne obchody Światowego Dnia Ziemi ‘2013

altŚwiatowy Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, obchodzone od 1970 roku, obecnie w 192 krajach świata. W Polsce początek obchodów to rok 1990. Tradycją jest finałowy festyn na Polu Mokotowskim w Warszawie, który gromadzi corocznie tysiące uczestników, dla których idea ochrony środowiska jest ważna.

Więcej…
 
Strona 22 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej