Reklama
Wiadomości
Zarząd Okręgu LOP w Krakowie zaprasza

Zapraszamy serdecznie Opiekunów Szkolnych Kół Ligi Ochrony Przyrody działających w Okręgu Krakowskim LOP na wycieczkę szkoleniowo-integracyjną do lasów Nadleśnictwa Dębica. Wycieczka odbędzie się we wtorek 20 sierpnia 2013 r.            

Więcej…
 
Festiwal Filmowy “LASY ŚWIATA I ICH MIESZKAŃCY”

alt

26-28 czerwca 2013, w godz. 16.00-21.00, Kawiarnia Naukowa, ul. Szeroka 10, Kraków (Kazimierz)

Więcej…
 
10-lecie Muzeum Bociana Białego w Kłopocie

Obchody X-lecia Muzeum Bociana Białego w Kłopocie

Więcej…
 
Strona 20 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej