Reklama
Wiadomości
Zielony Biuletyn

alt

Zielony Biuletyn, kwartalnik przyrodniczy Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Lublinie - Polecamy!

Więcej…
 
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ''Bocian i jego środowisko''

alt

W bieżącym roku szkolnym 2012/2013 w Szkole Podstawowej nr 5 w Toruniu  zorganizowano IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pn. ''Bocian i jego środowisko''.

Więcej…
 
Sprawozdanie z Debaty Ekologicznej 2013

alt

V Debata Ekologiczna pod hasłem  „NA EKOFALI POPŁYNIESZ DALEJ” odbyła się 06.06.2013 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Toruniu.

Więcej…
 
Strona 18 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej