Reklama
Wiadomości
VIII Kartuski Targ Produktów Ekologicznych

alt

21 września 2013 r. w Kartuzach (ul. Rynek) pod Patronatem Mirosławy Lehman Burmistrz Kartuz odbył się festyn rodzinny promujący rolnictwo ekologiczne.

Więcej…
 
Zakup pomocy dydaktycznych dla szkół z woj. świętokrzyskiego

Zakup plansz "Siedliska Przyrodnicze Chronione w Unii Europejskiej" dla placówek oświatowych z województwa świętokrzyskiego został dofinansowany ze środków WFOŚiGW w Kielcach.

alt

 
Informacja dla Szkolnych Kół LOP z Okręgu Beskidzkiego

Informacja dla Szkolnych Kół LOP należących do Okręgu Beskidzkiego LOP z siedzibą w Bielsku-Białej

Więcej…
 
Strona 16 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej