Reklama
Wiadomości
Obchody Jubileuszu 85-lecia LOP – Okręg w Gdańsku

alt

15 listopada 2013 r. w w sali widowiskowo-kinowej im. Lubomira Szopińskiego przy Urzędzie Miasta w Kościerzynie odbyły się obchody Jubileuszu 85 - lecia LOP, zorganizowane przez LOP Okręg w Gdańsku i OP LOP w Kościerzynie.

Więcej…
 
Finał powiatowego konkursu wiedzy o ochronie przyrody

alt

15 listopada odbył się finał IV. edycji powiatowego konkursu wiedzy o ochronie przyrody na terenie Powiatu Limanowskiego.

Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Limanowej, a nadzór merytoryczny nad przeprowadzeniem konkursu sprawuje Powiatowe Centrum Ekologiczne działające w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa. Współorganizatorem konkursu jest  Nadleśnictwo Limanowa oraz Liga Ochrony Przyrody.

Więcej…
 
Publikuj na łamach Przyrody Polskiej

alt

Zachęcamy Szkolne Koła LOP do udziału w inicjatywie Redakcji Przyrody Polskiej i biura Zarządu Głównego LOP.

Więcej…
 
Strona 15 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej