Reklama
Wiadomości
Jesteśmy z Wami już 86 lat!

Już dziś 9 stycznia 2014r. mija 86 rocznica pierwszego zjazdu Ligi Ochrony Przyrody.

Więcej…
 
Odpowiedzialni konsumenci

Członkowie SK LOP w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. ks. Kama Twardowskiego we Włodawie od 2011r. aktywnie realizują założenia europejskiego projektu "Edukacja ekologiczna konsumentów na rzecz zrównoważonej gospodarki leśnej" Polskiej Zielonej Sieci.

Więcej…
 
Pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym odbędzie się pogrzeb Pana Bogumiła Szczepańskiego, wieloletniego członka Ligi Ochrony Przyrody Okręgu Stołecznego.

 
Strona 14 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej