Reklama
Wiadomości
Lista obszarów NATURA 2000 uzupełniona
Sieć Natura 2000 powiększyła się o tereny wykorzystywane w celach wojskowych. Rada Ministrów w dn. 28.01.2014r. przyjęła dokument pt. „Uzupełnienie listy obszarów mających znaczenie dla Wspólnoty”.
Więcej…
 
NFOSIGW zaprasza na szkolenie dla Parków Narodowych
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na warsztaty szkoleniowe dla Parków Narodowych z Programu Priorytetowego 4.1. Ochrona obszarów i gatunków cennych przyrodniczo
Więcej…
 
Stanowisko LOP

Stanowisko Prezydium Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o lasach z dnia 7 stycznia 2014 roku skierowane do Pana Prezydenta RP, Parlamentarzystów oraz Rady Ministrów RP.

Więcej…
 
Strona 13 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej