Reklama
Wiadomości
CZY ROLNICTWO EKOLOGICZNE W POLSCE PRZETRWA?
Zakończyły się konsultacje społeczne projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 przygotowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Projekt wzbudził szereg kontrowersji Cialis online.
Więcej…
 
FESTIWAL FILMÓW EKOLOGICZNYCH
Do 28 marca trwa nabór filmów i fotografii do konkursów organizowanych w ramach Ekofilmu – Międzynarodowego i Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego. 
Więcej…
 
Ruch Obrony Lasów Polskich o nowelizacji Ustawy o lasach
Nowelizacja ustawy o lasach nakazująca Lasom Państwowym przekazanie 1600 mln do budżetu państwa oraz nakładająca na nie 2-proc. podatek od przychodów ze sprzedaży drewna była głównym tematem styczniowego posiedzenia Prezydium Zarządu Krajowego Ruchu Obrony Lasów Polskich.
Więcej…
 
Strona 11 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej