Reklama
Wiadomości
VII Międzynarodowy Spis Bociana Białego

W 2014 r. odbędzie się VII Międzynarodowy Spis Bociana Białego. Zachęcamy wszystkich przyrodników do pomocy w tej wielkiej akcji. 

Więcej…
 
V Bieszczadzki Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej – Sanok 2014

Już po raz piąty dzieci i młodzież szkolna z kilku powiatów wzięła udział w Bieszczadzkim Regionalnym Przeglądzie Piosenki Ekologicznej, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Występy odbyły się 16 maja br. w Klubie Górnik.

Więcej…
 
Dzień Ziemi 2014

27 kwietnia 2014 roku w parku Pole Mokotowskie odbył się Światowy Dzień Ziemi 2014. Hasłem przewodnim stoiska Ligi Ochrony Przyrody, dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie było „Las kształtuje klimat”.

Więcej…
 
Strona 8 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej