Reklama
Wiadomości
Obchody Światowego Dnia Ochrony Środowiska

Dnia 05.06.2014r. z okazji obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska odbył się quiz przyrodniczy dla uczniów Zespołu Szkół w Pokrzydowie.Quiz przeprowadzono w siedzibie Brodniekiego Parku Krajobrazowego w Grzmięcy.

Więcej
 
JESTEM – EKO

W Przedszkolu Miejskim  nr 12  im. Władysława Szafera w kwietniu br. obchodziliśmy Dni Ziemi. Podczas wspólnych spotkań odbył się apel Przedszkolnego Koła Ochrony Przyrody „Z ekologią na Ty”, pokaz ekologicznej mody oraz święto naszego patrona Władysława Szafera. 

Więcej…
 
Sprawozdanie z Debaty Ekologicznej 2014

VI Debata Ekologiczna pod hasłem  „Czysta Ziemia – spełnia marzenia” odbyła się 12.06.2014 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Toruniu. 

Więcej…
 
Strona 6 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej